| amureel a întrebat:

Ziceti-mi si mie unde gasesc fms plzzzz va dau toate ce am eu la metin va rog va dau si conturi de leval 60 si 80 plzzzz unde gasesc fmsss adica cu ce ma bat sa gasesc fms sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

FMS-ul pica la brutali salbatici, de ex. arcas brutal, comandant brutal... arcasu brutal il poti intalni la portal in valea sengryong de cele mai multe ori... sper ca te-am ajutat! vreau fundita!

| Sor0N a răspuns:

La brutal
daca esti war pe corp iti trtrebe fms\
daca esti pe menatl rib

| Sor0N a răspuns:

Ma
ai cont de lv 80 si nu stii unde picalaughing