| raulXXX a întrebat:

Ziceti niste mane faine, dar sa fie cat mai noi! cine imi da cele ma multe primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| 女時日水한국어 a răspuns:

Mr.Juve si Bodo - Misca misca din buric
Mr. Juve si Bodo - Danseaza danseaza
Bodo si Nek - Am o sete

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti un pic maso şi ai vrut să fii înjurat?

| CautNume a răspuns:

Ce naiba incerci sa scrii?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Faina sau tarana?

| KristalPop a răspuns:

Ce cauţi cu aceste "manele" la categoria Muzică? Manelele nu sunt muzică, sunt gunoaie.

| Salahadin73 a răspuns (pentru KristalPop):

De fapt sunt niste zgomote ce contin mesaje subliminale.Din cate se pare numai prostii le inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane? Se pare că nu prea știu româna.

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Manele? Nu am nimic cu tine daca asculti manele. Dar nu iti poti pune o poza cu Mikey Hash la profil! Puneti o poza cu Guta sau ceva.dar nu cu el!

| raulXXX explică:

Scuze manele am vrut sa scriu...

| raulXXX explică:

Mai mereti ma in *** ca parca va vad pe toti ca voi comentati ca nu ascultati manele, ioi ca ces alea manele si voi ascultati acasa. oh go on lasati-ma ca am mai auzit dinastia ca voi

| NOname a răspuns (pentru raulXXX):

Credeam că faci trolling. Scuză, te-am supraestimat.