| Almas_Florin_1997 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste bancuri faine happy. Cea mai buna primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula isi primeste permisul de conducere doar de cateva zile. In timp ce se plimba cu masina pe strazile capitalei este oprit de un politist:
- Dumneata ai lovit cu masina un om. Stii ce trebuie sa faci in astfel de cazuri?
- Da stiu, raspunde speriat Bula, il iau in masina si-l duc la urgenta!
- Atunci de ce nu procedezi asa?
- Nu pot. Am deja cinci raniti in masina...

Mama:Bula de ce ai luat o nota asa de mica in test?
Bula: Din cauza absentei, mama!
Mama: Nu pot sa cred Bula, ai lipsit in ziua testului?!
Bula :Nu mama, baiatul care statea langa mine a absentat!

Niste reporteri de televiziune au fost trimisi la un targ de carte sa intrebe oamenii de ce au venit la acest targ. Ajung si la Bula:
-De ce ati venit la acest targ de carte?
-Sincer sa va spun, s-a scumpit hartia igienica.

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mergi tata pe bancuri.ro sau alte site-uri de genul acesta si alege si tu ce iti place.

| Almas_Florin_1997 explică (pentru cristimihailov):

Vreau sa aud ce stie Romania noastra de,, A-tot-stiutori''winking

| TheRealDaniel a răspuns:

Stii cel mai misto si amuzant banc din lume?
-
Nici eu.

| Catalinhhh a răspuns:

1. - In ultimul timp te vad foarte prost dispus. Ai probleme?
- Am aflat ca in curand voi fi tata
- Si ce e rau in asta?
- Pai nu stiu cine-i mama copilului!

2. Dacă ți se vorbește frumos, dacă manânci sau bei gratis, dacă ești băgat în seamă, nu... n-ai ajuns in rai, a început campania electorală.

3. Barmanul catre un client:
- Ce bei?
- Alocatia copiilor!

4. Nu stiu daca am timp sa fac gratar de 1 mai dar o casoleta de mici si un pet tot imi fac timp sa le arunc prin padure.

| JohnnyBoy84 a răspuns:

Uite una bună și adevărată :))

- Ce este acela un impresar?
- Este acea persoană fizică, de factură artistică, care transforma prostituatele în vedete.

http://www.bancuri.ru/ce-este-acela-un-impresar/