Întrebare recomandată | Agnieszka a întrebat:

Am hotarat ca nu doresc sa nasc in Timisoara si sa ma duc la Sibiu. Singura nelamurire ar fi cu transportul bebelui acasa... este ok sa stea in scoica atata timp sau ar trebui sa il pun in landou? Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.mamicamea.ro/......-mici.html
de ce nu vrei sa il nasti in Timisoara?

| Agnieszka explică (pentru RAY):

Deoarece conditiile din Sibiu de la stat nu se compara cu cele de la Timisoara. Prefer sa stiu ca sunt departe de casa, dar in maini bune decat sa stiu ca tratamentul medicilor sau asistentelor fata de mine si copilul meu este in functie de cat de multi bani le bag in buzunar, dar macar sunt aproape de casa...

| RAY a răspuns (pentru Agnieszka):

Crezi ca in sibiu nu trebuie sa dai banii? si in Timisoara sunt clinici bune private in fine revenind la intrebare eu unu nu as merge cu bebelus nou nascut atatia km

| Armatistul82 a răspuns:

Salut, sunt din Sibiu, banuiesc ca doresti sa mergi la clinica privata Polisano, nu?