| ancutza1701 a întrebat:

Am un bebe de 5 luni si de 3 luni. Nu mai doarme noaptea. Cum pot sa-l dezvat de acest obicei, mai ales ca s-a invatat sa doarma la san?

Răspuns Câştigător
| andra0106 a răspuns:

Mai lasa-l pe la bunicilaughingsi asa poti dormi si tu linistita

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceaiul de tei îl liniștește-te și poate dormi peste noapte. Fă gimnastică cu el, joacă-te mai mult seara cu el ca să-l obosești un pic pentru un somn fără întrerupere.
Să-ți trăiască.
Pa, pa.

| larysa_4174 a răspuns:

Si fetita mea dormea la san. dar dupa ce am intarcat o la 1 an nu s a mai trezit deloc noaptea. am inteles ca dorm cu grija la papica si din cauza asta se trezesc des

| ancutza1701 explică:

Ma joc cu el toata ziua, are super energie dar cand vine ora de somn doarme o ora iar apoi se trezeste si repetam la fel toata noaptea