| Maimuta123456789 a întrebat:

Bai....nuj cum sa vă explic. părinții meicred ca sunt desteapta (chiar sunt, adică sunt hmmm.m.ok cu invatatura.în clasă a cincea am avut media 9, 85..insa în a 6-a..am belit media la geografiesi la matematica....am un 7 la geogra si un 5 la mate. în rest note e 9-10. Cu matematica nu ce sa zic.mama mea nu stie e nota aia. Spune ca ma va dă la meditații si sper sa am un progres. Matematica îmi place, la ore sunt as, insa la teste o dau în bara. Vreau sa mi dați sfaturi, sa mi ziceti cum sa pocedez sa nu cobor in jos. Tin sa mentionez ca am mai dat din nou un test dar nu stiu daca l trece in catalog ( si ala e nașpa tare) am o povară pe inima ca am notele astea..va sa ma ajutati sa trec peste acest

Răspuns Câştigător
| Dobre_Alexia_2004 a răspuns:

Nuj relaxează te si stai linistita o nota mica sau doua nu strica nimic..si eu tot din a sasea am inceput sa am probleme dar nu mi au stricat media totala desii am avut si note mici, notele mari conteaza si alea ajuta, daca mai iei o nota mica pune una sau doua note mai mari si se rezolva

4 răspunsuri:
| Maimuta123456789 explică (pentru Dobre_Alexia_2004):

Mersi mult pentru raspuns

| JustMeForever3 a răspuns:

La cum scrii le poti spune părinților tăi ca s-au înselat in privința asta.

| DistrugBuci a răspuns:

Cobori in jos e pleonasm agramat-0. Numai poetii cu licenta poetica pot sa faca asta. Gen Meai Eminemscu. GG

| DistrugBuci a răspuns:

Cobori in jos e pleonasm agramat-0. Numai poetii cu licenta poetica pot sa faca asta. Gen Meai Eminemscu.