| Laura_Lory_1986 a întrebat:

Am o mica intrebare. La ce desene se uita azi copii de gradinita? Dau eu niste exemple: Doctorita Plusica si Sofia Intai.
Stiti si alte desene asemanatoare care se bucura de popularitate printre copii?

9 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Mickey Mouse

| IsabelaIssa a răspuns:

Masha si Ursul. Desenele rusesti de pe youtube, de care multa lume stie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce înseamnă Disney Junior seamănă cu desenele alea două.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp eram mic, televizorul era singurul meu prieten uneori, de cand am calculator, am inceput sa ma joc si sa imi pierd viata si sa stau zile intregi in fata unui monitor care poate sa ma orbeasca.
Sper ca raspunsul asta te ajuta cu ceva.

A da, sa nu uitam de site-uri mature.

| MistretulPufos a răspuns:

Da, dar mai bine le-ai pune desene vechi, sunt mult mai frumoase

| VreauMiere a răspuns:

Mai bine nu se uita la nimic. Majoritatea desenelor si filmelor de la TV au mesaje subliminale. Chiar si cele mai inofensive desene cum ar fi cele de la Disney ii invate la rau. Cauta pe youtube: subliminal messages in animation and multimedia. Multimedia ii programeaza pe copii sa se transforme in ratati cand se maturizeaza.

| ingerashhhh a răspuns:

Eu am grija de un baietel care decat Tom si Jerry si Mr. Bean nu vrea sa vada nimic

| AnaSayLove a răspuns:

Tom si jerry