| lolita147 a întrebat:

TPU!
Am 12 ani iar mama lucreaza la o casa de copii cu dizabilitati, e educatoarea lor.
Acolo este o fetita mica de 10 ani, dar mintea ei e de 2-3 ani.
Curand e ziua ei de nastere, si nu stiu ce cadou sa-i aduc.
Ce sugestii aveti?
Baga TOT ce gaseste in gura, deci sa fie ceva ce nu poate fi inghitit. Stie culorile, animalele, etc. dar nu stie alfabetul.
Ii place sa deseneze si e foarte energica, nu sta o secunda fara sa topaie.
Va rog nu-mi dati site-uri online de pe care sa cumpar, vreau doar sugestii.
Funda!

Răspuns Câştigător
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

O carte de colorat ar fi potrivita si niste creioane de desenat si daca-ti permiti imi poti lua si jucarii de plus de dimensiuni mai mari in asa fel sa nu poata sa le inghita

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Indiferent de ce cadou iivei cumpara acelei fetite poti sta macar jumatate de ora sa te joci cu ea!

| hunea a răspuns:

Frumos gest din partea ta, cat mai multi ca tine si lumea in care traim va fi mai buna!

| lolita147 explică:

Multumesc tuturor, o sa-i cumpar o carte de colorat si niste zornaitoare mari, ca sa nu le inghita.

| DariaBacker a răspuns (pentru lolita147):

Chiar m-am bucurat citind aceasta intrebre ) e foarte nobil din partea ta ca ai decis s-a ii faci un cadou de ziua ei )

| RazvanBaranguta1337 a răspuns:

Daca zici ca ii place sa deseneze, poti sa-i faci cadou o carte de colorat sau cumpara-i cateva jucarii de plus de marime medie, ca sa nu poata fii inghitite.