| ArianaSara a întrebat:

Cum fac sa am mai multi abonati? Am clipuri pentru copii.
https://www.youtube.com/channel/UC9l7jNcBXJ4ToSlDUIFfcVg ?view_as=subscriber

6 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Este un continut nisat, nu stiu ce fel de public astepti la continutul pe care il creezi. Sincer sa fiu, nu am inteles niciodata de ce parintii dorect sa faca continut pe baza copiilor, mai ales ca majoritatea ajung sa regizeze episoadele in mod gresit si isi chinuie copii la lucruri pe care nu vor sa le faca sau ii expun internetului. Exista riscul ca la un moment dat sa se faca glume la scoala pe baza clipurilor.
Dragalase fetitele totusi, felicitari si sa iti creasca mari si frumoase.

| LPCTSTR a răspuns (pentru AlexCristi97):

In sfarsit cineva care mai si gandeste.
Ce minte sa ai sa-ti torturezi plozii cu camera si de mic? Adica chiar nu realizeaza ca le creeaza un stres si pe langa asta nici nu le invata ceva, demonstreaza imbecilitate si le induc plozilor un caracter superficial, pe care il vor adopta si vor ramane cu el.
Ce sa zic, idee proasta, aplitcata prost si cu efecte si mai proaste.

| viavo a răspuns:

Copii par obligati sa participe la filmare.

| ArianaSara explică (pentru viavo):

Fetitele m-au convins destul de greu sa facem aceste filmari. Cea mare de 1 an isi tot doreste sa o filmez. M-am lasat convinsa cam greu. Si avand in vedere ca nu se merge la scoala, copilasii se plictisesc, am hotarat sa le fac pe plac fetitelor. Este o modalitate sa le mai vada si prietenii, rudele, daca tot stam izolati in casa. Si dupa cum se vede situaria, nu stim cat timp o sa mai stam in casa.

| viavo a răspuns (pentru ArianaSara):

Tu esti mama lor si stii mai bine. Fetitele sunt doua scumpe, dar eu asta vad. Sunt momente in care cea mare se uita la tine si asteapta oare cum un ajutor din partea ta si asta face sa para ca sunt impinse de la spate.