| 12345abcde a întrebat:

Recomanda cineva vreun doctor bun in Constanta,obstetrica-ginecologie?! Am fost la Ionescu Tudor,la Synevo, o pramatie de om. Am plecat cu un gust amar. N-am cuvinte...un nesimtit.
Am nevoie de cineva competent si cu bun simt sa imi supravegheze sarcina...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrie ginecologie pe Facebook si uita-te prin rezultatele care-ti apar la pareri. Sau cauta cabinete pe google si tot asa citeste pareri.

| romeo78 a răspuns:

Mergeți la București. Sau la spital? la Constanța.
Doctorul, nu e o pramatie, este un rezultat al lipsei legilor care să scoată definitiv din sistem astfel de "doctori"! Medicii adevărați sunt în Occident. În țară au rămas cei care fie sunt patrioți, puțini la număr. Iar, ceilalți, pleava, cei care au promovat cu bani facultatea. În toată țara este așa!
Un sfat: nu ascultați de cei care laudă prea mult un doctor, căci s-ar putea să luați țeapă!

| DragoStefaN a răspuns:

El nu a ramas cu un deget amar?