| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am o problema si ma simt murdar, stiti taica-miu ma injura si eu il injur inapoi daca el ma injura de mama si eu inapoi si fac asta si cand ma provoaca, fara motiv. sDtiu ca am facut rau am aum sa nu mai fac asta sunt nebun o sa ajung in iad

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Nebun nu esti si nici in iad nu ajungi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa, si?

| Legion7X a răspuns:

Nu-i în regulă să înjuri și tu înapoi dacă el te înjură. Mai bine îl ignori pe taică-tu. Nu ești nebun, acesta este pretextul tău...

| geoconda a răspuns:

Eh, ce să spun. Majoritatea familiilor se confruntă cu ce te confrunți tu.
Te înjură așa, fără motiv? Înseamnă că ai facut tu ceva.
Nu-l mai înjură înapoi, ca îl antrenezi și mai mult și nu o mai termini. Mai bine, fă-o în gând. Sau deloc! Un părinte, oricum ar fi el, nu se înjură. Te bate Dumnezeu! Dar nu e nici o problema da te schimbi acum, si sa iti dai seama de greseala, până nu e prea tarziu! Prețuiește părinții când înca sunt în viață!

Bula
| Bula a răspuns:

Ai noroc ca nu esti fiul meu!
Ti-as fi fost administrate doua calmante, cu efect pe viata!

| Mirel4412 a răspuns:

Daca te injuri cu tatal tau inseamna ca aveti o relatie buna spre excelenta.