| zanazanelor_2381 a întrebat:

Buna TPU...

Am 12 ani si de cand era pe sfarsite clasa a 5 a am inceput sa injur pentru ca colegii mei toti injura si chestii de astea. ce as putea sa fac sa ma dezobisnuiesc de acest lucru murdar :-s?

Răspuns Câştigător
| asdfghjkl25 a răspuns:

Controleaza`te! in loc sa spui o injuratura zi si tu altceva gen" du-te`n pisicii tai" sau nu stiu. incearca sa folosesti altceva in afara de o prostie

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai eu cand eram mic, imi dadeam o palma tare peste gura atunci cand injuram, sau imi puneam un elastic de mana, si cand injuram il trageam si ii dadeam drumu sa ma doara, ca sa nu mai injurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai face asa ceva si incearca cum a zis Aidaaa sa spui orice altceva in afara de prostiile alea.
Eu nu am injurat niciodata pentru ca e o mare lipsa de inteligenta umana.