| Ionut659 a întrebat:

TPU fiului meu i s-a dezlipit un breket din aparatul dentar și sunt foarte îngrijorat mai ales în perioada aceasta. Dentistul îl poate lipi înapoi în perioada aceasta? Sunt la cabinetul Dr. Zodieru Barlad și nu știu cât ar costa să îl lipească. Îl are încă căci este prins pe sârmuliță. Mă va costa mult să îl lipesc? Se poate în perioada aceasta?

Răspuns Câştigător
| Andreimny a răspuns:

Il poti suna si ii spui despre asta bani nu iti va lua!happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti un fiu care are un fiu. Care fiu chiar a mai intrebat azi cum sa-si-l lipeasca.

| darrio2007 a răspuns:

Poate a scris maică-sa intrebarea asta. Ha, ha!

| WhiteLife a răspuns:

Orice dentist știe să lipească bracketi, acum, daca o face sau nu e altă treabă. Cel mai bine e sa suni mai întâi la ortodont și să anunți și te va sfătui mai departe cu ce e de făcut.