| Ionut659 a întrebat:

TPU cat ar costa să îmi lipesc un breket?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Depinde de cabinet, oricum nu te costă mai mult de 150 de lei.

| anșa a răspuns (pentru Andreeush):

Eu când merg la dentist e gratis să îi lipesc doar dacă îi pierzi dai bani pe brechet

3 răspunsuri:
| anșa a răspuns:

E moca. Eu am săriți 3 e gratis să îi lipsești doar dacă îi pierzi îi plătești și contează de care e cei de la măsele sunt mai scumpi parcă 100-150 iar restul 100-80 de lei și chiar mai puțin minim 40. Mie îmi sar de fiecare dată și e gratis. Dacă îi pierzi îi plătești

| Bunasuntcuriossss a răspuns:

Depinde, intre 100-150 de lei, poate la tine la cabinet e mai ieftin, dar in perioafa pandemiei nu iti recomand sa mergi nicaieri. Stai acasa ca nu o sa patesti nimic. Cel mult o sa cada, dar foarte rar se intampla.