| AlexAL275 a întrebat:

Am și eu o problemă, acum 2 săptămâni mi s-a dezlipit oglinda de la tablia patului. Cu ce aș putea s-o lipesc înapoi? Cam cât ar costa o nouă oglindă?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Exista silicon special pentru lipit oglinzi (mirrorfix). Il gasesti la orice magazin de bricolaj.
O alta soluție, la fel de buna, este banda dublu adeziva.

| Catrice a răspuns:

Super glue, lipici, banda adeziva, niste cuișoare bătute s-o fixeze...

| Cristian84 a răspuns:

Da siliconul sanitar e cel mai bun si e si rezistent in timp te tine cativa ani buni

| aicaramba a răspuns:

Silicon sanitar, cel mai bun.