| KiraKya20 a întrebat:

Vitamine prenatale: Da sau Nu? Bineinteles, la cererea doctorului.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca un medic iti indica vitamine, suplimente alimentare sau medicamente atunci este bine sa-i urmezi sfatul. Nimeni de aici, chiar medic fiind, nu poate sa-ti dea un sfat mai bun decat medicul care de are ca pacienta si te-a consultat.

| Hammurabi a răspuns:

Nu cele obținute prin sinteză.
Da cele din legume si fructe (sucuri, smoothie)

| KiraKya20 explică (pentru Hammurabi):

Mi-a dat pastile dar eu mănânc normal.Fructe,legume,lapte,oua,carne etc. Sunt sănătoasă.Dar totuși mi-a dat.