| YumeHime0 a întrebat:

A fost cineva la bierica satanista din Brasov? Nu sunt satanista, sunt doar curioasa cum arata.

19 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Te mai pomenești că în curând o să ceară și sataniștii să se lege de stat ca celelalte religii laughing

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru VladimirPutin):

Mai rau sa vor si astia manastirea neamului cu banii din buzunarul nostru

| VladimirPutin a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Nu m-ar mira

| darrio2007 a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Nici pe mine nu m-ar mira asa ceva.

| EmaS a răspuns:

Doamne fereste! Nu as intra niciodata intr-o biserica satanista.Chiar daca nu crezi, dar odata ce intri acolo ai deschis o portita catre satan.Si daca ii dai un deget iti ia toata mana.Mai bine fereste-te!

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Nici nu stiam ca exista asa ceva.straight face

| freebiker a răspuns:

Unde mai exact e aceasta biserica, stii?

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Exista dar nu sunt bisericii in special se intarnesc in cimitir sau in locuri parasite

| Woodenpints91 a răspuns:

Nici nu ştiam că există aşa ceva. Probabil am să o vizitez din curiozitate când mai trec prin Braşov.

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Ai dmne straight face
nu`mi doresc sa vizitez un astfel de loc. :-s

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Draga am merge impreuna

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Aha.big grin

| YumeHime0 explică (pentru ateuNEGATIV):

De fapt e un fel de biserica parasita

| YumeHime0 explică (pentru Woodenpints91):

Da, foarte bine. Nu uita sa vizitezi si Rockstadt-ulwinking. A, si ar fi interesant sa ne intalnim.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru YumeHime0):

De fapt...nu ar fi interesant.

| YumeHime0 explică (pentru Woodenpints91):

Incercam si eu sa fiu prietenoasa

| Woodenpints91 a răspuns (pentru YumeHime0):

Poţi încerca sa-mi dai o bere, dar fără companie.

| aliceinchains a răspuns:

Biserica Neagră, în stil gotic?
Da, am fost acolo.

| AcidBoy a răspuns:

Da am fost si asta pentru cei care cred ca sunt satanist nu sunt, si app este o bisrica derapanata si serveste loc de intalnire pentru emo din Brasov, sunt si eu din Brasov este langa Teatrul Dramatic si este o bisrica bantuita deoarece s-a construit pe un vechii cimitir si a fost blestemata de niste vrajitoare care nu au fost primit in lacasul de cult... Sper ca te-a ajutat