| cosminelFdb a întrebat:

Buna TPU... as vrea sa va intreb daca stiti vreo biserica satanista din Brasov... dau funda

6 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Ma minunez sa nu ai habar, ca la voi in ograda este un centru puternic, de care ai nevoie tu Treaba se rezolva foarte simplu iesi la 12 noaptea pe la Racadau si ii intilnesti in carne si oase, dar o sa-ti piara pofta daca dai ochii cu ei.

| cosminelFdb explică (pentru Urzi23):

Hmmmm suna binee

| anonim_4396 a răspuns (pentru cosminelFdb):

Vezi pe forumul biserici sataniste de antunta intruniri, din cate stiam ei fac adunari pe undeva prin localuri muzica rock, discuti, etc.

| OmuCuBasca a răspuns (pentru Urzi23):

Damn right! Valea Cetatii rules! laughing)

| Narcis2007 a răspuns:

Nu iti mai pierde timpul...

| RazvanKid a răspuns:

Huooo, satanistule.