| blari a întrebat:

sunt curioasa cum arata fata perfecta?happy

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Iti spun eu sa nu fii curioasa ai sa ramai asa! Adica nu exista o fata perfecta sau femeie perfecta sau asa cum nu exista baiat sau barbat perfect!

| Tailynne a răspuns:

Buna!
fata perfecta?(buna intrebare!). Parerea mea este ca nimeni nu este perfect, dar la majoritatea baietilor, daca plac o fata ei o considera o fata perfecta pentru ca le plac tot la ea, mai ales cand sunt intr-o relatie, ei se uita doar la persoana iubita si numai de ea sunt interesati.

| sashka a răspuns:

Fata perfecta este cea fara defecte, cea care a ajuns la un apogeu si pe care ea la intrecut cu propriile forte, cea care stie sa ajunga idealul