| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee unde este raiul? Pe ce planeta se afla? Merg spre Soare, intru in el sau de acolo trebuie sa vad vreo gaura neagra? Se afla in alta galaxie? Cum ajung in alta galaxie? Daca dau de extraterestrii, ii aduc pe pamant? Ii veti primi? Ce credeti ca sunt extraterestrii, atei sau credinciosi? Voi ce credeti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| raymusic5432 a răspuns:

Ba poate rational nu exista iad si rai, ele pot fi numite ca notiuni, ca de exemplu traiesc un iad /rai

33 răspunsuri:
| Alexandrelu a răspuns:

Cred ca ai probleme psihice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu faci abuz de prostie.

| MauiNight a răspuns:

Te uitai la maica-ta cand ai scris asta, o dai de gol aici pe site.
De asta pute pe aici, te caci pe tine ca esti un mare credincios. Vai de tine, infectule.