| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee unde este raiul? Pe ce planeta se afla? Merg spre Soare, intru in el sau de acolo trebuie sa vad vreo gaura neagra? Se afla in alta galaxie? Cum ajung in alta galaxie? Daca dau de extraterestrii, ii aduc pe pamant? Ii veti primi? Ce credeti ca sunt extraterestrii, atei sau credinciosi? Voi ce credeti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| raymusic5432 a răspuns:

Ba poate rational nu exista iad si rai, ele pot fi numite ca notiuni, ca de exemplu traiesc un iad /rai

33 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Il caut si eu dar nu cred ca am sanse in felul asta.Hai ca merg si eu spre soare dar cum vad o "gaura neagra"sint atras automat in jos spre chestii lumesti, nu's ce naibii.

| Alexandrelu a răspuns:

Cred ca ai probleme psihice

| danay72 a răspuns:

Raiul va fi pe pamant, cand Dumnezeu va interveni pentru oameni si va face ca pamantul sa fie trasformat intr-un paradis, cum a fost in gradina Eden, care doar a fost tot pe pamant.Psalmi37:9-11,Isaia65:20-25,isaia11:6-9

| MauiNight a răspuns (pentru danay72):

Ete draci! Serios?
Nu traiesc eu pana atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Nu am idee si nu cred ca stie careva, doar Dumnezeu.
2.Nu se afla pe nici o planeta. laughing
3.Sa te vad cum reusesti sa intrii in soare. laughing
4.Habar nu am.
5. Daca consti vreun cosmonaut, mult succes. happy
6.Nu prea cred in existenta extraterestrilor.
7.In niciun caz(parerea mea).
8.Pai extraterestrii nu sunt creatiile Domnului, deci in niciun caz credinciosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu faci abuz de prostie.

| MauiNight a răspuns:

Te uitai la maica-ta cand ai scris asta, o dai de gol aici pe site.
De asta pute pe aici, te caci pe tine ca esti un mare credincios. Vai de tine, infectule.

| raymusic5432 a răspuns:

La tine raspund ca avem acelasi destin de banati, eu cred ca raiul e in imaginatia unora, ce naiba ne mai trebuie rai /iad eu vreau sa mor vesnic nu sa tot traiesc, vreau sa fi nasa mea la nunta vrei? sotia mea ma cam uitat offfffffffffff

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

Offffffffff grele viata asta... probabil vrea sa te lase din cauza conturilor suspendate. Hai ca vin, ne imbatam, macar acolo nu ne suspenda nimeni.

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

S-a suparat prietena mea pe mine ca sunt ateu

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

sad cauta-ti o prietena necredincioasa, atunci.

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

Nu pot o plac

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

Atunci fa un sacrificu si renunta la ateismhee hee

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

Te sacrific pe tine vrei?

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

sad eu astept sa vina raiul pe Pamant, inca sunt tanara, sa stii.

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

Poti sa astepti si un miliard de ani nimic nu se va intampla, e doar imaginatia omului atat

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

De ce ma minti, de ce ma minti
Eu stiu ca nu-i ceea ce simtiI
Inima ta doar pe mine ma vrea

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

Aoleu! fi-ti-ar manelele de ras, nu mai canta! sperii userii pe aici si poate nu imi mai raspund.

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

Asa ca raspund aiurea, din toate raspunsurile care a fost cel mai rational?

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

Nici unulhee hee nimeni nu poate sa imi dea un raspuns rational la o astfel de intrebare.

| raymusic5432 a răspuns (pentru MauiNight):

Ba poate rational nu exista iad si rai, ele pot fi numite ca notiuni, ca de exemplu traiesc un iad /rai

| raymusic5432 a răspuns:

Raiul este aici ai banii isi faci viata un rai, nu ai banii ai viata un iad, asta e adevarul raiul si iadul sunt pe pamant

| MauiNight a răspuns (pentru raymusic5432):

Nu chiar, poti sa traiesti bine si fara sa fii un bogatas. Conteaza unde te afli, ce fel de prieteni ai, atata timp cat te simti bine unde esti si cu cine esti, nu mai conteaza asa de mult banii. Bineinteles, nu zic ca banii nu sunt necesari in viata, doar ca nu poti sa iti indeplinesti toate dorintele.

| narcis14 a răspuns:

Ai baut?

| Wøodenpints a răspuns (pentru MauiNight):

Numa' gheii beau şampanie. Masculinii adevăraţi beau bere şi vodkă.

| MauiNight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Daptongue bravo voua, dar sunt fata, nu imi place berea. Abia beau sampanie si pe aia ocazional.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MauiNight):

Şi fetele nu beau bere sau ce? laughing

| MauiNight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ti-am zis ca sunt fata fiindca ai crezut ca sunt baiat. Stiu ca beau si ele bere, sa le fie de bine. Apropo, eu tot astept sa vad o poza cu tine facand duck face love struck

| Wøodenpints a răspuns (pentru MauiNight):

Eşti a 2-a persoană care vrea asta.
NO!

| MauiNight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ca tot esti prin preajma, de ce zici pe blog ca scrii doar pentru tine, ca nu te intereseaza ce cred cititorii samd dar, pe TPU iti faci reclama? Adica te-am vazut o data ca ti-ai postat blogul pe aici.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MauiNight):

Păi nu doar o singură dată l-am postat. laughing
Îmi place cum unii citesc şi se oftică, îmi place cum alţii cred că aş fi un tip tare.
Dar de fapt scriu pentu mine. Nu vreau să demonstrez nimic nimănui, singura chestie care am vrut să o demonstrez, a fost să-mi demonstrez mie că pot face ca o turmă de inapţi să mă citească, indiferent ce aş scrie. Şi am reuşit.

| MauiNight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ce scop interesant. Iti dai seama ca printre cititori au fost si prietenii tai.
Eu nu cred ca s-a ofticat nimeni, cine este asa de prost sa iti ia in serios blogul?
Se vede pe fata ta ca nu esti un tip tare, periculos, de fapt esti dlagalas love struck pe mine cel putin nu ma impresioneaza alea, ca zici niste chestii normale, pe care orice copil le poate gandi, numai ca tu adaugi injuraturi, atat.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MauiNight):

Extrem de drăgălaş laughing