| briana a întrebat:

Buna mai am o mica intrebare anume mie imi plac foarte mult fluturii si in general natura. Imi este destul de usor sa pun mana pe ei. Stau in palma mea fara probleme chiar si minute. Cel mai mult ced ca am tinut un fluture pe deget cam 5 min. Am intrat cu el in casa fara problreme si cand a vazut mama a ramas blocata pentru ca nu ma credea cand i spuneam de experientele astea cu fluturi. Acela a fost unul dintre cei mai frumos pe care i.am tinut in mana. Fluture in floare | Imagine Desktopwww.albumdefamilie.ro - 1024 × 683 - Mai multe dimensiuni
Cam asa ceva. In fine...
Ideea e ca acum ceva timp am gasit un fluture stand pe o floare cu aripile inchise. La.m luat usor in mana si aripile i sa.u deschis dar nici ca se misca. Ma.m simtit putin ciudat. Ma tot uitam la el crezand ca poate e mort :))))))) dar apoi am zis in gand ca a.si vrea sa zboare si a zburat. Ideea e ca fluturele la a inceput sa-mi apara prin visele mele cat de cat controlate. Dupa ce vine in pama mea (in vis) se transforma in dif pers si ma pune sa fac tot felul delucruri. De ex arunca spre mine cu un fel de mingi din foc de la nici din ce in ce mai mari si eu trebuie sa le trimit inapoi cu o forta cat mai mare. Ce ciudat... ma cam sperie. Ultimadata cand i.am parta o miscare ma sperita chipul lui. Insa eram asa obosita si el sa transformat intr.un batran ce se plimba pe langa mine privindu.ma. Am mai avut experiente de astea si mai de mult care imi dadeau tot felul de nume. Din cele care le cautam dimineata erau majoritatea din cultele orientale insa ce ma uimit a fost numele lui S.N. Lazarev de care nici ca maiauzisem vre o data. E ciudat dar eu caut ajutor...

7 răspunsuri:
| briana explică:

Se pare ca nu am pus link.ul corect dar nu cred ca are importanta.

| BlackSulphur a răspuns:

... Si ce ai vrea sa facem noi, ca nu am inteles?

| danay72 a răspuns:

Datorita gandurilor ai asemenea vise. Daca o perioada nu te vei mai gandi la asa ceva vei vedea ca nu se va mai intampla nimic.

| AdryanaN5 a răspuns:

Visurile vin din mulțimea gândurilor, când dormim creierul continuă să funcționeze, nu se oprește dar funcționează așa cum vrea el fără conștiință, nu trebuie să-ți fie frică.

| BlitzkriegJack a răspuns:

Bun...

...si...

...intrebarea?

| AwaZoh98 a răspuns (pentru BlackSulphur):

Vrea un simplu sfat! Ce rautaciosi pot fi unii...straight face

| 31957319 a răspuns:

Studiaza-l Pe Lazarev poate te duce undeva... Toate se intampla cu un scop.