| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tuturor! Am o intrebare pentru voi: credeti in minuni? sau Vi s-au intamplat minuni in viata?, raspunsuri la rugaciuni sau vindecari miraculoase. Vreau sa impartasim aceste miracole de la bunul Dumnezeu. O zi buna va doresc!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Sotul meu este o dovada vie ca Dumnezeu mai face minuni si astazi.El a fost ars cu otel lichid si medicii nu i-au mai dat sanse de viata.Dar am strigat la Dumnezeu si El a facut minunea.

37 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Iti multumesc pentru cuvintele tale de incurajare, dar este bine acum, Dumnezeu a facut o minune si acum merge si vesteste Evanghelia, mangaie si incurajeaza pe cei ce trec prin diferite incercari. Avem un Dumnezeu minunat si mare!

| ddanaraluca a răspuns:

Raspunsuri la rugaciuni, desigur.
Aveam o problema si nu puteam merge la Biserica, insa am inceput sa ma rog cu toata sinceritatea si cu toata dorinta de a merge, iar problema s-a rezolvat imediat.

| morningstar a răspuns:

Cred in minuni pentru ca s-au intamplat in viata mea: prietene de-ale mele au fost vindecate de cancer, un alt prieten de ciroza. De nenumarate ori am fost scapata dintr-o primejdie. Dumnezeu mi-a dat semne clare si raspunsuri la rugaciuni pe moment.

| amaliaamely a răspuns:

Buna eu cred in minuni...happyhappyinntr-o zi eram bolnava..si mam rugat la Dumnezeu si la Maica Santa sa ma vindec...si dupa multe rugaciuni mam vindecathappy

| jrockfreak a răspuns:

Eu cred in minuni. Chiar in zilele astea au aratat la stiri ca a aparut pe un copac din New York icoana Sfintei Fecioare din Guadalupe. Si zona in care era copacul era plina de delicventi...

| RazvanAttilaRus a răspuns (pentru EmaS):

winking sa nu-ti intorci vreodata fata de la Elwinking

| EmaS a răspuns (pentru RazvanAttilaRus):

Pentru nimic si nimeni in lume!