| RaulxD a întrebat:

M-am calificat la olimpiada nationala de Noul Testament. Am cautat pe internet niste subiecte care s-au dat in anii precedenti dar nu prea am gasit. Daca gasiti sau aveti voi subiecte va rog frumos sa imi dati. Dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| Ione13 a răspuns:

Scrie olimpiada 2011-2013 cu numele precedent si o ss gasesti.

1 răspuns:
| beligan a răspuns:

Din păcate N.T. nu este nici pe departe intreg. Șmenuitorul de Constantin cel,, mare'' impreuna cu gasca lui de popi, au selectionat exact ce au crezut de cuviinta ca este bun si adevarat pentru omenire, ca sa stie si sa afle,, calea''catre Divin!
Spune-mi ce parere ai de :http://www.trilulilu.ro/video-cultura/iisus-in-orient
Nu tot ceea ce invata(manipuleaza)popii ca sa stim, inseamna ca este si REAL!