| 1Q a întrebat:

Când este Pastele si când este ultima săptămâna de post?

Răspuns Câştigător
| Dianaioana79 a răspuns:

Pastele crestin-ortodox, se sarbatoreste anul acesta pe data de 5 mai. Ultima saptamana de post este este in intervalul de 29 aprilie pana pe 5 mai.

3 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Pastele este pe 5 mai si postul de pe 18 martie pe 4 mai.
funda!

| icEmaN10 a răspuns:

Pastele anul acesta pica pe 5 mai darr pana cand tine postul chair nu stiu stiu catine 7 saptamani de cand a inceput happy

| nycu98 a răspuns:

Buna Pastele este pe 5 mai duminica si postul a inceput de pe 18 martie pana pe 4 mai Ultima saptamana este 29 30 1 2 3 4 5 mai funda plzhappy