| Mayhem666 a întrebat:

Care credeti ca e mesajul din spatele videoclipului acesta?

https://www.youtube.com/watch?v=6swmTBVI83k

Tipul pretinde ca e Eva si ii face un lap dance lui Satan, sau tipul e Adam cu peruca care ii face un lap dance lui Satan?
Vrea tipul sa exprime ca Adam era gay si era indrogastit de Satan, sau ca doar voia sa se culce cu el pretinzand ca e Eva? E Satan gay si el, sau e straight?
Si care e faza cu ingerul? De ce atunci cand tipul se ducea spre cer spre acel inger, a cazut dintr-o data in iad?
Si inca ceva, daca sarpele e Satan, de ce in videoclip arata de parca ar fi doua persoane diferite?

P.S. Nu luati intrebarea prea in serios, eu am pus-o mai mult de amuzament si sunt sigur ca videoclipul nu are de fapt nici un mesaj ascuns.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe TPU nu exista amuzant

| Mayhem666 explică (pentru RAY):

Ce ostil esti Raymond.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi mesaj în privat ca să-ți răspund. Îți voi arăta un articol despre sensul acestui clip.

| RKBlue a răspuns:

Videoclipul e un raspuns pentru cei care zic ca persoanele gay merg in iad.
Raspunsurile multor crestini la acest video au aratat,inca odata, ipocrizia UNORA dintre ei. Dupa ce ti se spune ca vei merge in iad toata viata,de multe ori nu iti mai pasa de loc,faci glume pe baza acestui subiect, etc... Dar, unora nu le convine nici asta.
Vor sa te vada neimplinit si mai degraba intr-o suferinta continua decat sa te lase sa fii diferit.
Multi crestini au luat videoul ca o batjocura la adresa religiei lo(tipul efectiv il distruge pe satan, deci nu inteleg ce ii supara la video...)
Melodia nu e genul meu, dar videoul e fain laughing

| Mayhem666 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa raspunzi aici daca doresti. Nu sunt interesat de un articol de pe net, ca puteam si singur sa il caut, sunt interesat de opinii persoanle.

| LastBlackNight a răspuns:

Prietene,e doar un clip muzical....nu trebuie sa aiba neaparat sens