| strawberry03 a întrebat:

Care este cel mai important lucru din viata omului?

Răspuns Câştigător
| FlaviusDaniel a răspuns:

Viata vesnica. Fiecare are o gandire care uneori nu sta pe o temelie puternica. Sunt multe persoane care nu stiu ce sa creada sau le este rusine sa creada unele lucruri.
Dobandirea vietii vesnice este cel mai important lucru, in opinia mea.

52 răspunsuri:
| nogomani a răspuns:

Primul ar fi apa, iar apoi alimentele comestibile.

| Messerschmitt a răspuns:

Tot ce ti se intampla este important, pentru ca in functie de alegerea facuta ai de suferit sau te bucuri.

| alexdinamo a răspuns:

Viata.

| dandu a răspuns:

Cel Mai important "lucru" in viata omului este LIBERTATEA. Pe care nicio fiinta umana de pe Terra nu o are. Toti suntem niste SCLAVI ai banului, ai propiilor noastre dorinte si ai lor. A celor care ne exploateaza.Cei din varful piramidei pana la baza ei. SISTEMUL piramidal in care traim.