| Enigmă a întrebat:

Care cel mai important lucru din viata voastra?

22 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Femeile, spritul si sanatate sa le pot duce pe toate.

| Alphawolf a răspuns:

@Catalin a pus punctul pe "i". El stie ce spune, va poate si argumenta.

| Dmonik a răspuns:

A trebuit sa raspund unei intrebari identice intr-un chestionar. Cu mentiunea ca erau cinci lucruri pe care le consider importante. Dupa ce le-am notat, mi s-a cerut sa sterg patru dintre ele - la indicatia psihologului care a solicitat chestionarul - si a ramas unul singur: sanatatea.
Daca testarea nu s-ar fi petrecut acum cateva zile, as fi raspuns simplu: EU!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Copilul meu.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Aerul. Nu as putea trai fara el.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sănătatea, nu-mi doresc să ajung pe mâna incompetenților de doctori din sistemul public dar nici cu cei din privat nu îmi este rușine!
Pa, pa.

| Malphas a răspuns:

Demnitatea, sanatatea, familia, ciocolata...

| bebetho a răspuns:

1. Eu, familia, prieteni.
2. Progresul, echilibrul

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Familia (soțul, mama, pisoiul), credința, sănătatea și cariera.

| Enigmă explică:

NoOneCanJudgeMe, stiam ca dupa acea propozitie serioasa trebuia sa urmeze ceva amuzant laughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pacea sufleteasca si armonia in familie.Si varza calitalaughing

| JesterRO a răspuns:

Constiinta domnule/doamna!

| eulliric a răspuns:

Banal,monoton, comun, dar singura motivatie in viata imi este mama. intrebarea trebuia sa includa cuvantul "element" in dauna "lucrului", ca sa nu aducem fiintele la rang de lucruri happy

| cristinna23 a răspuns:

Eu, familia si prietenii.

| lylo a răspuns:

Mami,tati,sora mea si catelul meu :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucru? Nu ma atasez de lucruri.

| nirvanacartof a răspuns:

Eu,i,je

| spad3r a răspuns:

Habar Nam

| Beatrice_3170 a răspuns:

Cel mai important lucru din viata mea a fost sa gasesc care este scopul vietii mele sau cu alte cuvinte de ce m-am nascut, lucru pe care la 18 ani nu l-am stiut. Intrebata de un coleg, in cl. 12-a ce-mi doresc de la viata, n-am stiut sa raspund.Au trebuit ani de cautare si in momentul cand l-am gasit, am inceput sa traiesc cu adevarat pentru ca am stiut in ce directie trebuie sa-mi canalizez energia.