| alexalex_4797 a întrebat:

Care este cel mai important lucru pentru a reusi in viata?

11 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Încrederea în tine, faptul că mereu îţi spui "hai că pot!". Dar în primul rând trebuie să fi convins că vrei neapărat şi că orice s-ar întâmpla vei merge mai departe! Dar ai grijă! Nu întotdeauna "scopul scuză mijloacele!" Trebuie să ai curaj şi să te gândeşti cum vei înfrunta orice situaţie, fie ea de bucurie sau de tristeţe. Nu uita: un eşec nu înseamna pierdere totală. De câte ori nu îţi va ieşi ceva, gândeşte-te aşa: "Am pierdut o bătălie, dar nu şi războiul!" Ai încredere în tine, nu îţi fie teamă să încerci, să experimentezi şi atunci vei vedea că rezultatele vor veni de la sine! Sărbători fericite!

Psihoyounger

| daii a răspuns:

Sa nu-i lasi pe altii sa te influenteze.

by daiiwinking

| Marii a răspuns:

Ambitia si increderea in propriile forte. happy

| Paris a răspuns:

In primul rand sa fii sanatos. Apoi sa fii inteligent, nu neaparat sa ai studii multe si superioare, ci sa vezi cand cineva vrea sa "iti faca bucata". Trebuie ambitie multa, incredere si sa stii cand sa risti, pentru a castiga happy

| roox a răspuns:

Să fi sociabilwinking
Şi
încrederea în sinewinking

| Slavic a răspuns:

FantasticO zice corect dar mai trebuie sa inveti cit esti mic ca ajungi mare si iti dai seama ca mama si tata iti spuneau invata dar tu nu vroiai invata si crede in tine pentru ca vei reusi!

| Slavic a răspuns:

FantasticO zice corect dar mai trebuie sa inveti cit esti mic ca ajungi mare si iti dai seama ca mama si tata iti spuneau invata dar tu nu vroiai invata si crede in tine pentru ca vei reusi !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succesul
Increderea in sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curajul si tenacitatea.seriozitatea si increderea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotarire si spontaneitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroculhappy