| Lizzu a răspuns:

O stiam...
Unii spun ca ar fi regizat. Daca te uiti atent, rade la final inainte sa se opreasca video.

Acum cine stie? oricum trebuie sa aiba ceva la minte sa invete toata insiruirea aia de cuvinte transcendente laughing)

| Exilee a răspuns (pentru Lizzu):

Buna observatiawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Lizzu a răspuns (pentru Exilee):

laughing

| Lizzu a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Da,m-am gandit si la asta. Unele boli psihice se manifesta prin"diaree verbala", scuza-mi termenul dar l-am uitat acum pe cel stiintific din pacate :(

Dar de asta ce zici? :P
https://www.youtube.com/watch?v=mLl9Q47e7bQ

Răspuns utilizator avertizat
| Lizzu a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Da, multi se intreaba cum intelege ...cred ca o ia la nimereala si se nimereste oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Lizzu a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Pai are tongue si maicuta cosmica are. O stii? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Lizzu a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

laughing merita funda maicuta huh? happy
Nu stiu daca sa-ti raspund tot cu "doamne ajuta ", dar iti spun mersi

| ErrorFound a răspuns:

Aia e fumata rau...

Răspuns utilizator avertizat
| ErrorFound a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Da, cica nu e "un post ocazional" adica il tine tot timpul sau pe perioade regulate.

| svartirhimnar a răspuns:

N-am ţinut şi nici nu ţin. Nu înţeleg la ce foloseşte să te abţii din mâncat carne şi lactate.
Da da, săriţi pe mine cu tot ce aveţi, mi se rupe.

Răspuns utilizator avertizat
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Eu tin post happy. Chiar il voi incepe de saptamana viitoare, adica de luni, ca o sa vina si Sfanta Maria Mare, ca sa apuc putin si din post.

| Aalexander a răspuns:

Daca o vedeti pe strada sa n o intrebati cat e ceasul.

Răspuns utilizator avertizat