| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Care sunteti atei?

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

*Ridica mana*

Primesc vreo bomboana pentru asta?

41 răspunsuri:
| CobraLeon a răspuns (pentru Urzi23):

Oare eu sunt ala care trebuie sa de-a pe la scoala? nu cred

| Urzi23 a răspuns (pentru CobraLeon):

Stiu ca invatamintul este gratuit si obligatoriu 8/9 clase, Banuiesc ca trebuie sa dai si pe la scoala sa nu ramii repetent.Am inteles ca fara BAC este problema pe la Fac de stat la particulare cica merge sa aduca diploma pina termina facultatea.

| CobraLeon a răspuns (pentru Urzi23):

Wow...mersi ca mi-ai spus, chiar nu stiam. Dupa cum am spus, "nu cred ca eu sun ala care trebuie sa mearga la scoala", + ca subiectul asta cu scoala tu l-ai deschis (banuiesc ca vroiai sa te dai si tu in talent, dar s-a dovedit ca esti decat un frustrant)

| muffy1 a răspuns (pentru CobraLeon):

Bai gata, don't feed the trolls, e si asta vreun pusta de 14 ani care duce o viata patetica si singura lui satisfactie e sa se bage in discutie ca musca in *** si sa inceapa sa insulte lumea, si cu cat ii raspunzi cu atat ii creste mai mult ego-ul, ai mai vazut crestin de pe aici care sa insulte si sa abereze ca asta? nu, nimeni nu e atat de prost, e si el un pulifrici care i-a pus ma-sa net acasa si uu, hai sa oftic lumea, daca vezi ca orice discutie normala si fara insulte e din start respinsa de cretinatatile pe care le abereaza, nu il baga in seama si vb normal cu restul care mai raspund pe aici, de vede ca nu il baga lumea in seama dispare

| Pralină a răspuns:

Eu sunt. Ceva impotriva?

| victoreanu a răspuns:

Daca vrei sa faci recensamantul ateilor, pune o intrebare despre crestini. Sa-i vezi cum sar.

| BeetleJuice a răspuns:

Eu sunt ateu vreo problema? Hai sa va aud!

| victoreanu a răspuns (pentru BeetleJuice):

Sper sa-ti placa la caldura.

| BeetleJuice a răspuns (pentru victoreanu):

Sa stii ca-mi place caldura si acum mi-e cam frig

| petronela18 a răspuns:

Eu.

| metalistu a răspuns:

Eu

Întrebări similare