| AvalohAlyn a întrebat:

Cati dintre noi am meritat cu adevarat jertfa Mantuitorului Iisus Hristos pe cruce? Cati dintre noi meritam iubirea Lui? Care dintre noi este constient de ceea ce a facut Mantuitorul? Ati stat sa va ganditi mai bine la marea jertfa si IUBIRE?

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Niciunul

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Eu nu i-am cerut sa se sacrifice pentru mine. Daca iti dau imprumut 500 de lei, fara acordul tau si iti cer inapoi 700 nu inseamna ca am facut o fapta buna.

| Zenit313 a răspuns:

El a murit din cauza regulilor pe care tot el le-a creat...

| RitaDeluxxxe a răspuns:

Dar nu te gandi la restu...gandeste te la persoana ta...tu ai meritat? thinking

| RAY a răspuns:

Banuiesc ca raceala prin care trec e dovada iubiri sau toata suferinta trecuta da i multumesc mult

| ManStrong a răspuns:

Pocaitiva si intoarceti va la Dumnezeu ca sa vi se stearga pacatele e mai presus decit jertfa lui Isus.

| danay72 a răspuns:

Nimeni nu constientizeaza cu adevarat ce a facut Dumnezeu pentru noi si doar daca am studia mai mult si medita la jertfa lui Isus am aprecia mai mult. 1Ioan4:9,10