| muffinXXL a întrebat:

Ce credeți că ți se întâmplă după ce mori? Fără răspunsul: putrezești! Pe asta o știu și eu.

34 răspunsuri:
| drutzix a răspuns (pentru danut):

Nu ma intereseaza ce crezi ca ti-a oferit zeul tau fals. Discutia era despre viata vesnica iar eu am spus ca Odin o sa imi ofere un loc in Valhalla la fel cum tamplarul transformat in zeu o sa iti ofere tie loc in Rai. Asa ca nu deraia de la subiect ca nu am introdus viata personala in discutie.

| danut a răspuns (pentru drutzix):

Daca nu te intereseaza ce cred intreaba-l pe Odin al tau si vei primi raspunsul.

| drutzix a răspuns (pentru danut):

Nu il deranjez pentru intrebari fara scop, asta tine de bunele maniere.
Ps: Invata sa citesti pana la capat un raspuns ca am impresia ca citesti 20% si te opresti.

| danut a răspuns (pentru drutzix):

Cum tu nu-ti deranjezi zeul pentru intrebari fara scop asa si eu nu raspund la ceea ce tu visezi noaptea si scrii ziua.