| SynZeSaseTri666 a întrebat:

Ce credeti ca mi-ar spune profa de religie daca Iasi spune ca enki este adevaratu jehova (satan este adevaratul dzeu)?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine enki? alt personaj imaginar? cred ca isi da 4 dar incearca, cea ce vrei sa faci este o bataie de joc sti asta nu?

| ghinionistul112 a răspuns:

Dumnezeu este Domnul Domnilor! Imparatul Imparatilor! In Decalog spune prima regula ca "EU sunt Domnul Dumnezeul tau si sa nu ai alti dumnezei in afara de Mine! Nici sa te inchini lor!" Adevaratul Dumnezeu este Cel care ne-a creat pe tine si pe mine! Dumnezeu este DUMNEZEU ADEVARAT!

| victoreanu a răspuns:

Pana nu incerci nu ai de unde sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă ar fi profa mea de religie ar sta toată ora să abereze şi în final mi-ar pune 4 că am venit cu un tricou de la Mayhem. Dar oricum e bătaie de joc şi nu cred că vrei să sfârşeşti cu un mare şi frumos 4 la o materie opţională. laughing

| SynZeSaseTri666 explică (pentru RAY):

Cauta informatii despre satanism si satan si nu mai vorbi degeaba...

| RAY a răspuns (pentru SynZeSaseTri666):

Da acum caut sigur

| SynZeSaseTri666 explică (pentru RAY):

E gresit sa spui ceea ce spui tu despre ceva chiar daca nu stii nimic despre acel lucru, si eu care te credeam mai cultivat in informatii. Invata iar apoi judeca.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Oricum nu crezi in nimic

| SynZeSaseTri666 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu sunt ateu dar nu cred in rai dzeu si iad.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SynZeSaseTri666):

Tot aia e

| Hirom a răspuns:

2 cu felicitaribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce ar spune ea, da eu spun si cred cu convingere ca daca, mintea, ar creste pe langa garduri, ar paste-o si magarii.iar minciuna e si ea o vorba.trebuie aflat doar cine minte.

Răspuns utilizator avertizat
| Dizzyz a răspuns:

Deci in primul rand de unde l-ai mai scos si pe enki asta?
In al doilea rand, te umple de 4

| SynZeSaseTri666 explică (pentru Dizzyz):

Daca nu ai destula cultura despre satanism taci naibii si nu mai vorbi.

| dracu14 a răspuns:

Dupa ce i-am spus profei mele de religia ca satanismul laveyan este o religie de 1000 de ori mai buna ca crestinismul si ca d-zeu e personajul cel rau, m-am ales cu un 4, a 2-a ora i-am zis tatal nostru care esti in infern(a fost un pariu), m-a amenintat ca nu-mi mai incheie media, dar dupa ce toti crestinii ei credinciosi si-au batut joc de ea, s-a razgandit si imi ofera un 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TU: Doamna profesoar satan e adevarut dzeu!

Profa: Cum iti permiti sa zici asa ceva nesimtitule? Stai jos ai 2 in carnet si catalog!

| Dizzyz a răspuns (pentru SynZeSaseTri666):

Deci trebuie sa am o cultura in satanism pentru a raspunde la o porcarie de intrebare?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Documentare despre satanism? Nu-ti mai irosi viata.