| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelegi din acest video?! Esti de acord cu el?
http://www.youtube.com/watch?v=eo3h8hz8P5Q&feature=playe r_embedded#!

5 răspunsuri:
| Silyca a răspuns:

Ca nici pe internet nu este permisa exprimarea libera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.sant de acord.nimeni nu va putea sa vasnda sau sa cumpere decat in anumite conditii.sa dispuna de cipul sau semnul sau emblema sau etichetas de apartenenta la sistemul banului ochiul dracului.eu pot si fara toate acestea.pana la mancare odihna si siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.sant de acord.nimeni nu va putea sa vanda sau sa cumpere decat in anumite conditii.sa dispuna de cipul sau semnul sau emblema sau etichetas de apartenenta la sistemul banului ochiul dracului.eu pot si fara toate acestea.pana la mancare odihna si siguranta.

| Narfundo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este nevoie sa poti amice. Distreaza-te

| cypryan11 a răspuns:

Salut
Foare interensat reportajul