| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre astrologie,horoscop,zodiac?
Credeți că poziționarea astrelor influențează ce se întâmplă pe Terra?
Știu că creștinii sunt împotriva astrologiei,dar sa fim seriosi,creștinii sunt împotriva foarte multor lucruri pentru că nu mai Satan au in cap și cum sa se ferească de el,la ei tot e de la Satan daca nu convine doctrinei, Bibliei și preoților,teologilor.
Astrologia e interesanta...ați încercat vreodată să vă faceți o aatrograma?
Eu da, dar nu am stiut-o interpreta.

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

Nu toti crestinii sunt impotriva astrologiei, omul nu se naste intamplator la o anumita data si intr o anume familie.OMUL preia energia Pamantului, Lunii etc. in functie de cand s-a nascut la acea data cum erau aliniate planetele.

1 răspuns:
| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Deși creștinismul este împotriva astrologiei asta nu înseamnă că Dumnezeu a făcut stelele degeaba. În Scripturi este scris că sunt făcute pentru a servi ca semnale.