| Areea a întrebat:

Ce parere aveti despre autotrofi sau oamenii care sfideaza stiinta? argumentati.

8 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Nu exista asa ceva.E un premiu de un milion de dolari pus la bataie pentru cine sfideaza stiinta...Nu l-a luat nimeni pana acum.

| reihiuke a răspuns:

Sunt exact ca cei care sfideaza religia.

| 3xfemeie a răspuns:

De ce sfideaza stiinta?

| EmaS a răspuns:

Religia Il prezinta pe Dumnezeu iar stiinta descopera din lucrarile Sale.

| RAY a răspuns:

Nu exista in prezent absolut nimeni care sa sfideze stiinta intr-un fel, sau pus milioane de dolari in joc nimeni nu a reusit sa sfideze inca stiinta

| Areea explică:

Din pacate aveti dreptate, nu mai sfideaza neaparat stiinta fiindca s-a gasit o explicatie dar am vrut sa vad cine s-a interesat despre ce inseamna macar " autrotof". DIn pacate, Thunder si ray... nu cred ca v-ati documentat deloc despre asta. ok, autrotofii sunt oamenii care nu mananca hrana solida, nici lichida si in acelasi timp traiesc si fara a bea apa. Singura explicatie stiintifica a lor este ca se hranesc prin fotosinteza.

| Areea explică (pentru reihiuke):

Din contra, tocmai pe baza propriei religii si-au facut alegerile.

| reihiuke a răspuns (pentru Areea):

Nu am inteles la ce te referi.