| Vernusio a întrebat:

Ce parere aveti despre pocaiti?(neoprotestanti)

5 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Exista vreo 30000 de secte in lumea asta. Trage si tu singur concluzia... Dumnezeu a lasat insa o singura Biserica. Pot exista oameni sinceri oriunde, dar mai mult conteaza adevarul de credinta. Biserica este UNA SINGURA.

| LoveSleep a răspuns:

Ne plac. Mai ale pocăitele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni prajiti la creier.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot fi și spălați și prăjiți în același timp, hotărâți-va odată.

| RAY a răspuns:

Personalitatea omului este inascuta, desi nu are nici o relevanta religia, ce sa cred eu apreciez omul sincer indiferent de ceea ce crede el, apreciez omul care e sincer cu el insati