| DragosDrDra a întrebat:

Credeți in Dumnezeu? Spuneți ce dovezi aveți că există.
Nu credeți in Dumnezeu? Spuneți de ce nu credeți?
Rog Seriozitate!
Ms! O zi bună.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca, cu totii avem un moment in care ne intrebam daca chiar exista Dumnezeu si ne cam indoim dar unii dintre noi ajungem sa experimentam niste lucruri care nu poti sa le descrii in cuvinte am patit niste lucruri care sa zicem ca era o sansa de 0. 000001% sa se intample din coincidenta!
Ateii care-i vezi tu pe aici sunt niste copii frustrati care citesc bloguri de "stiinta" pe net.Nu am nimic cu nimeni dar sincer ma cam oftic cand ii vad cat se dau de destepti si sunt pamant de flori! si eu pot sa scriu un blog despre "stiinta" si sa fiu pe langa subiect...cum ziceam nu am nimic cu nimeni si la experientele pe care le-am avut poate sa aduca astia toata stiinta nu ma intereseaza credinta mea nu se poate schimba! sa nu uitam ca stiinta e controlata de masonerie...