| Andrei5000 a întrebat:

Credeti ca Facultatea de Teologie Ortodoxa Dumitru Staniloaie din Iasi este o facultate buna, merita sa o faci, sunt profesori care explica pe intelesul oricui!? Cum credeti ca este dupa voi aceata facultate!?

2 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

laughing Da, cred ca explica pe intelesul oricui. laughing

| gratargratar a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund direct la intrebare, dar du-te si vezi.
Ce trebuie sa retii insa este ca cel mai mult conteaza cum faci Tu facultatea, nu cum face facultatea cu tine.
Daca ai de gand sa faci teologie, cel mai important este sa cauti sa te comporti in conformitate. Ca daca nu smintesti pe multi si asta e pacat f. mare.

Dumnezeu sa te ajute.