| 393Dan a întrebat:

Cum credeti ce fel de muzica canta in iad?

Răspuns Câştigător
28 răspunsuri:
| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Bai ce-asculti tu? rolling on the floor

| ShaOfHatred a răspuns (pentru 393Dan):

M-ai intrebat ce ii in iad, intr-un loc plin de suferinta in care toate sperantele iti sunt distruse in timp ce demonii se hranesc cu frica si sentimentele de agonie din sufletul tau murdar de pacat.
Deci practic acolo se canta Satra Benz

| SG1995 a răspuns:

Vrei în iad? Ascultă asta:
https://www.youtube.com/watch?v=BplsGX5eLLo

| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Ha ai dreptate e perfect

| 393Dan explică (pentru SG1995):

Ogo I don't want to see

| Teffan a răspuns (pentru T0T):

Daca aia e in iad

https://www.youtube.com/watch?v=N9MgHA2zgfM

Atunci asta e rai.

| T0T a răspuns (pentru Teffan):

Ai dat răspunsul în timp ce îl scriam pe al doilea. Cum am zis regele Dio e la tribuna vip.

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Nu știu, dar oricine ar fi dj acolo, să-mi bage piesa asta: https://youtu.be/KGrM1sh-8pE

| 393Dan explică (pentru T0T):

De dormit precis n-ai sa poti in iad cu asa muzica

| 393Dan explică (pentru FloareaSoarelui96):

Haha numai ce mi-am imaginat cum ar arata un dj in iad. Si-mi place si mie Breaking Benjamin. Diary of Jane e preferata mea.

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru 393Dan):

Toate piesele trupei sunt geniale. Dacă dj-ul nu-mi respectă dorința, sper să mă lase cu telefonul și căștile. Oare au curent acolo?

| 393Dan explică (pentru FloareaSoarelui96):

Probabil au doar foc si chestii bdsm acolo

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru 393Dan):

Plictisitor...Meh, oricum e mai bine ca în Rai, unde doar stai pe norișori.

| 393Dan explică (pentru FloareaSoarelui96):

Fiecare cu preferintele lor. Daca chiar asa de plictisitor va fi, te voi suna din Rai sa vad ce ma faci ))

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru 393Dan):

Stai ușor! Crezi că mă duc singură în Iad? Nu, vii cu mine day dreaming.

| 393Dan explică (pentru FloareaSoarelui96):

Vad ca-ti faceai planuri. Si nu, nu-s cucerit asa usor x)

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru 393Dan):

Nu ești vreun teritoriu, nu încearcă nimeni să te cucerească laughing

| Teffan a răspuns (pentru T0T):

Burzum e cel mai bun de acolo.

Dar nu e potrivit pentru iad.
E potrivit probabil in Valhalla.

Gorgoroth, in schimb, da. laughing

| Dismally a răspuns:

Sper sa fie un black metal de calitate :))))
https://www.youtube.com/watch?v=Gh9wVLd9eg0

| oprescudorin11 a răspuns:

In Iad nu canta nimic! Acolo esti trimis sa suferi! Desigur, in situatia in care ai Merite in acest sens!

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Muzica horror. Sau poate de pe vremea lui Dracula...

| danut a răspuns:

Iadul nu exista dar va veni in curand, totusi atat cat va tine (nu va exista decat un timp relativ scurt) totusi SINGURA MUZICA care se va auzi acolo vor fi doar URLETELE DE GROAZA SI DURERE. Evident ca toate trupele de diverse genuri de rock se vor CONTOPI IN URLETE cu ascultatorii lor.

| Ivy86 a răspuns:

Manele...cu tot cu dedicații.