| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum l-a luat Noe pe T-rex in arca?

109 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

... Uită-te la videoclipul asta https://youtu.be/9VxmHZUQYgg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ma Dany, nu exista spiridusi(virusuri) cu puteri magice darwiniste, întelegee? Sistemul nostru imunitar scade, prin urmare virusul e mai puternic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu, dar cunosc un doctor Max, nu e darwinist dar e cel mai bun doctor pentru spiridusi puternici care evoluează în zâne:
"Cand scade imunitatea?
Factorii genetici joaca un rol foarte important in sistemul imunitar.
Bolile sistemului imun pot fi transmise ereditar."
SURSA:https://www.drmax.ro/imunitate-scazuta-simptome-si-remedii

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Citeste mai doctore reteta si nu mai pune atâtea întrebări.
Daca "virusii" tai de la calculator slăbește sistemul imunitar și îl face predispus la boli și bolile se transmit genetic, atunci și virusul tau e mai puternic cu timpul la antibiotice.
Vrei sa îți traduc ce scrie pe reteta?
Nu sunt doctor dar ma pricep.
Iar primul val cand s-a folosit prima data antibiotice a fost unul de succes, dar cu timpul bolile fiind transmisibile n-a mai dat randament.
Multumesc ca ti-ai facut timp pe Wiki sa înveți teoria evo și să faci pe deșteptul cu mine pe TPU.
Conform teoriei evo, dupa 1mld de ani vom evolua în extraterestrii, așteaptă numai, tu vei fi primul care va evolua.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Cand nea Noe a venit cu yacht-ul, T-Rex-ul era deja bye bye. Dar a ramas gaina, e stra stra stra stra (1 hour later) stra stra stra nepoata lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Sa-i spui unui crestin indoctrinat de evolutie e ca si cum i-ai spune uni flat earther ca pamantul e rotund.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

E doar o teorie, și e la un click distanta.
Eu, de exemplu, sunt credincios, nu religios, dar faptul că nu cred într-o teorie discreditata de multi, nu înseamnă că nu ma documentez.
Un om inteligent care vrea sa afle geneza vieții, și nu numai, geneza universului, se documentează și intră în miezul oricarei probleme de genul, chiar și în creationism.
Dar dacă vrei sa stii, exista tei care merg mana în mână cu teoria evo, o teorie care încă nu mă ajută, la fel și big Bang-ul.

Răspuns utilizator avertizat