| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Daca ati putea face un pact cu diavolul ce i-ati cere in schimbul luarii sufletului vostru dupa moarte?

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Asa se vb cu un om care nu intelege ce inseamna sa fi neutru tu nu intelegi

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista cale de mijloc.Nu te amagi singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ema du-te la un consult medical

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca tu ai nevoie.Eu ma simt perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Si eu ma simt fb fara dumnezeu ce zici de asta

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu te cred.Te minti singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Tu sti cum ma simt eu suntem telepatici cumva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Tu sti cum ma simt eu suntem telepatici cumva

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa imi raspunzi.Trebuie sa fii sincer cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hah :-s.
Toti ar devenii sclavii mei, si in fiecare dimineata m-ar trezi cei 758685789567589 de tipi draguti de la noul meu palat ROZ cu o tava cu caviar si 5876987689789798 trandafiri

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu am facut deja un pact cu el, i-am cerut sa ma faca vampir si sa ma hranesc doar cu sange de crestin

| EmaS a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Waw! Atunci trebuie sa ma feresc de tine! Si ce iti ofera el in schimb?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

Pentru sangele de crestin?
Imi ofera bere si tuica fiarta. not worthy

| EmaS a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ai omora tu pe cineva pentru o halba de bautura?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

Nu trebuie sa folosesti camera web ci poti sa faci desenele ini Paint.
uite aici un videotutorial despre cum se face.
http://www.videotutorial.ro/? p=4827

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Daca citim cu atentie Dumnezeiestile Scripturi pe la plagile Egiptului.Vedem cum preotii egipteni care erau uneltele raului erau plini de bube si se scarpinau unul pe altul de le sareau ochii Dracii nu au putut sa ii tamaduiasca pe cei care le faceau voile. Deci este clar ca sufletul se va da pe nimic

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru EmaS):

*in gluma spus mode on*
Da!

| คlєxヅ a răspuns:

Sa moara el si sa traim vesnic laughing vb serios. app buna intrebare
:3

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Man tu nu intelegi un lucru, nu exista zona neuta. Ori esti cu Dumnezeu ori impotiva Lui. Asa sun lucrurile, nu stiu de ce dar asa e. Daca vrei sa iti explic in detaliu zi-mi pe mesaj.

| Claudiuu a răspuns:

Sincer...Nemurire.astfel nu voi muri si nici imi va fi luat sufletul. Original vroiam putere dar nemurirea implica o putere uriasa.
PS:Aoi Bungaku iti spune ceva?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru Claudiuu):

Da,e avatarul meu. Mersi ca mi-ai spus cum se numește ca eu nu prea ma uit la anime. Mai deloc.winking

| Bogdan727 a răspuns:

Nu suntem la targ sa facem pact cu el pentru ca ne va pacali in final si nu ne va da cele promise.Acum fiecare dupa sine pentru ca trebuie sa alegem ori el ori Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat