| Mariushgv a întrebat:

Daca esti preot poti sa lucrezi ca si doctor (de familie )?

11 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Vrei sa spui ca cineva care a terminat teologia, dupa aia a facut si medicina si a reusit sa ajunga si doctor?

| Dalmore a răspuns:

Sper că nu rolling on the floor. Te duci la nea doctoru și-ți zice o rugăciune în loc să te trimită la specialist.

| Panamax a răspuns:

Bineinteles.Daca nu te vindeca macar te ingroapa.Castiga oricum.

| Celcestietot a răspuns:

Eu presupun ca se poate.

| Nilsson a răspuns:

Mi se pare imposibil ca cineva să se împartă între cabinet și biserică.
Un preot trebuie să mai țină slujbe și în cursul săptămânii când sunt sărbători sau înmormântări.

| Octavian199 a răspuns:

Poti lucra si ca doctor ginecolog.

| Octavian199 a răspuns (pentru Nilsson):

Serios?

| Nilsson a răspuns (pentru Octavian199):

Mai Octavian, numai răspunsuri în bătaie de joc știi să dai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

E conflict de interese... daca din postura de medic trimite clienti pentru inmormantari?

| RAY a răspuns:

Poti lucra ca orice doresti tu si ginecolog, e treaba ta

| Octavian199 a răspuns (pentru Nilsson):

De unde stii ca e in bataie de joc?