| anonim_4396 a întrebat:

Daca mergeti la biserica as vrea sa stiu preotul vostru, pastorul vostru duce o viata ca isus? draga ema pastorul tau ce bmw are? ce vila are? are pline conturile de la creduli prin banci? atunci vb de moralitate crestina sau cei aia sa fi un bun crestin

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sa stii ca pastorul meu a deschis o Misiune umanitara crestina,un orfelinat,o stomatologie, o farmacie unde se dau medicamente gratuit, o cantina sociala si acum se lucreaza la un azil de batrani.Este cetatean de onoare al orasului.Eu ma mandresc cu pastorul meu. Daca toti pastorii ar face la fel, am avea o societate mai buna.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Ma bucur, acum ca ma iubesti isi arati intereseul daca te intreb ceva

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Http://www.TPU.ro/......u-fundita/

| soimos a răspuns:

Ei nu stiu ca Isus a spus:
5. Mai lesne este camilei să treacă prin urechile acului, decât bogatului să intre în împărăţia lui Dumnezeu.

| IAmTheBestMan a răspuns:

Esti analfabet si pr.ost de dai in gropi.

| anonim_4396 explică (pentru IAmTheBestMan):

Asta nu-i o scuza sa recunosti ca esti oaie