| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar face un sondaj privind numarul ateilor vs numarul crestinilor de pe TPU, cine ar castiga?

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Credinciosii fara discutii.
Daca s-ar face un sondaj intre toti ateii si Ema,pariez pe Ema fara sa imi am vreo crestere de tensiune.
Nu inteleg cum ne face fata la toti,fara sa se enerveze, fara sa injure, etc.

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba,pe voi cine v-a creat,inteligentilor? Tot exista o entitate care a creat lumea,fie ca se numeste Dumnezeu,Allah, etc. Sau voi ateilor va trageti din maimute, care sunt create de...Cu alte cuvinte cati oameni si cate maimute sunt pe TPU?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde sti ca exista? ai dovezi sunt curios sa le descopar si eu sunt botezat ortodox spune-mi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emas merita un oscar pentru cea mai crestina persoana de pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ar fi atat de important?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata asta-i ca un joc nicicand n-am avut noroc, nicicand n-am avut noroc
Dar eu mereu am jucat si tot ce-am avut am dat si tot ce-am avut am dat
Viata asta-i ca un joc nicicand n-am avut noroc, nicicand n-am avut noroc
Dar eu mereu am jucat si tot ce-am avut am dat si tot ce-am avut am dat

Doamne ia-mi zilele grele sa pot sa fiu fericit chiar daca mi-ar ramane numai o zi de trait

Viata e un joc amar daca pierzi nu ai habar, daca pierzi nu ai habar
Eu am jucat sa castig dar nu am luat nimic, dar nu am luat nimic
Viata e un joc amar daca pierzi nu ai habar, daca pierzi nu ai habar
Eu am jucat sa castig dar nu am luat nimic, dar nu am luat nimic

Doamne ia-mi zilele grele sa pot sa fiu fericit chiar daca mi-ar ramane numai o zi de trait

Ma gandesc noapte si zi Doamne cu mine de-ai fi, Doamne cu mine de-ai fi
Sa-mi dai un strop de putere sa-mi aline din durere, sa-mi aline din durere

Doamne ia-mi zilele grele sa pot sa fiu fericit chiar daca mi-ar ramane numai o zi de trait

Doamne ia-mi zilele grele sa pot sa fiu fericit chiar daca mi-ar ramane numai o zi de trait.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oare tu realizezi ca mereu esti pe langa subiect si ca debordezi de o prostie rara?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce prostie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista dovezi ca nu exista 2000 de zei ce sa fac sa cred in ei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde esti copile? am vazut ca ai 11 ani din moment ce mai jignit te astept fata in fata vi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crestinii

| felyy a răspuns:

Eu crec ca daca ar fi acel sondaj ar castica crestinii!

| andy567 a răspuns:

Crestini!

| cepolino a răspuns:

Cu toate ca dumnezeu a creat lumea, ne-a creat pe noi la rindul nostru putini din ziua de azi mai cred cu adevarat in dumnezeu.sau mai merg la biserica...Noi spunem ca suntem crestini dar de fapt plecat de 2-3 ori pe an la biserika sa ne rugam si sa-i multumim pentru ca a dat viata tuturor.