| anonim_4396 a întrebat:

Daca visezi o persoana poate avea legatura cu faptul ca s-a gandit la tine mult, drept urmare iti apare in vis? Sau nu are legatura?

9 răspunsuri:
| Aube a răspuns:

Te-ai gandit tu la acea persoana. Sau e o intamplare. Daca se gandeste ea la tine, nu te influenteaza in nici un fel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Are legatura cu faptul ca tu te ai gandit la ea nu invers

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tu te-ai gandit la ea mult.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Solomon spune:"Din mulțimea gândurilor se nasc visele."

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Aube):

Eu am altă experiență de viață din care rezultă că dacă se gândește cineva la tine, îți poate influența creierul și transmite un mesaj.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, am avut multe experiențe în care mă gândeam să execut o acțiune în legătură cu o anumită persoană și persoana să viseze cu o noapte înainte ce voi face eu.

| Aube a răspuns (pentru sadrian46):

Te-ai antrenat "inainte vreme" in armata rusa in telepatie si fenomene paranormale?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Aube):

Nu. Am moștenit genetic această calitate. Nu am avut nici un contact cu armata rusă vreodată.

| danut a răspuns:

Asa cum spune Biblia, visele sunt doar produse ale mintii noastre.