| Alice257 a întrebat:

E adevarat ca, daca iti apare o persoana cunoscuta in vis, aceasta s-a gandit la tine?

Răspuns Câştigător
| KristenRichardson a răspuns:

De fapt nu, nu e adevarat, tu te-ai gindit la ea, sau ai intilnit-o, ai vazut contactul ei in carte de apeluri sau ceva de genul..Cu totii ne-am dori ca persoana data sa se gindeasca la noi in cazul daca e persoana pe care o iubim in secret, insa visele sunt de obicei cele mai frumoasa daca sunt legate de persoana data.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cel mai probabil tu te-ai gandit la ea.

| Alice257 explică (pentru anonim_4396):

Asa este, dar am auzit si partea cealalta happy

| paula10 a răspuns:

Nu, nu este adevarat! Eu nu inteleg cum poti sa crezi asta.