| RAY a întrebat:

Dau fundita cine imi spune o poveste din biblie sa includa o poveste de dragoste romantica dau fundita

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Adam si Eva s-au iubit mult, atat de mult incat si-au iubit si copii iar copii lor s-au iubit intre ei.

13 răspunsuri:
| RAY explică:

Sus

| RAY explică:

Hai ma raule nu sti o poveste pacatosule isi cer mult?

| RAY explică:

Nu sunt asa nebun, cu unbaiat dar sia stres raspunsul

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Acum cu cine ai vorbit?happy

| RAY explică (pentru dragos9234):

Cu tine raule, ma tu vrei sa vada astia ca sunt beat nici macar nu am baut ceva, decat am mancat romane azi si am baut sarutari din partea de la profa mea de biologie imi experimenta gura

| RAY explică:

Nimeni nu imi raspunde?

| Jardelin a răspuns:

Vrei sa cuceresti o "pocaita" si nu stii cum?

| RAY explică (pentru Jardelin):

Nu,sunt curios

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Este buna povestea? Sau merit o biblie in cap?

| vitbsk a răspuns:

Citeşte cap 24 din Geneză/Facere până la capăt. Nu te oripila de la primele trei versete şi încearcă să urmăreşti esenţialul povestirii.

| RAY explică (pentru dragos9234):

Tocmai am vazut cum sau iubit ei pe un site, asa romantic ca am avut orgasm

| Asan_Olgun_1980 a răspuns:

Povestea ''de dragoste'' dintre Lot si fiicele lui.

Răspuns utilizator avertizat