| thelowe a întrebat:

Un film de dragoste frumos,va rog! comedie romantica,drama, dar sa aiba o poveste de dragoste big grin

20 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand Save Heaven.

Vizionare plăcută.

| Grimmjow69 a răspuns:

Sweet November
If Only
Serendipity
The Lake House
August Rush (asta nu-i in genul in care vrei tu, dar merita sa-l vezi)
Cam atat pana acum.

| UnCorpSanatos a răspuns:

The Notebook
Good Luck Chuck
The Vow
Friends With Benefits
A walk to remember

| MLorand78 a răspuns:

Beautiful creatures, silver linings playbook, ambele au un final frumos.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Silver Lining Playbook

| LiviuCristy a răspuns:

Tu stii cine este Nicholas Sparks?
Daca nu atunci :
A Walk to Remember
The Notebook
Nights in Rodanthe
Dear John
The Last Song
The Lucky One
Safe Haven
Vizionare placuta si daca ai vazut cateva dintre ele atunci trebuie sa le vezi si pe celelalte cu exceptia Nights in Rodanthe, nu mi s-a parut chiar asa frumos ca celelalte

| popi a răspuns:

The Great Gatsby

| Chrristinee a răspuns:

The first time, e din 2013 si e super amuzant si romantic, il recomand

| Margot a răspuns:

The Illusionist sau Love me if you dare sunt preferatele mele in materie de love story happy

| cecilika a răspuns:

The Ugly Truth (2009)

Gen film: Comedie, Romantic, Dragoste
Personajul principal al acestei comedii romantice este frumoasa Abby, producatoarea unui show de televiziune axat pe disecarea relatiilor de cuplu. Fiind fortata de catre superiorii ei sa il angajeze la emisiune pe carismaticul, atragatorul, ingamfatul si insuportabilul Mike in calitate de expert in relatii de cuplu, Abby ajunge sa accepte provocarea acestuia de a-si schimba total metodele de "agatament" pentru a pune mana pe fermecatorul ei vecin, Colin.

| cecilika a răspuns:

Cum sa scape de un iubit in 10 zile...este foarte interesant

| CC95 a răspuns:

Buna! Uite aici cateva:
Letters to Juliet
Sweet Home Alabama
Romeo + Juliet

The Ugly Truth
10 Things I Hate About You
One Day
The Lucky One
Tristan & Isolde
Pretty Woman
Sweet November
Tres metros sobre el cielo
Tengo Ganas de Ti
l Love and Other Drugs

| gabiii2699 a răspuns:

Lol sau o plimbare de neuitat.

| 1tbuster a răspuns:

A walk to remember(am plans la el dar chiar wow), sweet november, the notebook.

| thelowe explică (pentru 1tbuster):

Le-am vazut big grin

| Gαηαmα a răspuns (pentru thelowe):

Are dreptate LiviuCristy chiar sunt foarte frumoase, le recomand big grin

| 1tbuster a răspuns (pentru thelowe):

tongue f bine big grin

| 1tbuster a răspuns:

A walk to remember, Sweet November, The notebook

| fetika22021997 a răspuns:

Going the distance poate sa-ti placa.e romantica dar ca o aventura big grin